Obrana Rychvaldu v troskách. Záblatská ofenziva excelovala

10. 6. 2018

Jediné vítězství jsou fotbalisté Slovanu Záblatí od toho, aby na jaře neztratili ani bod. Jejich ofenzivě neodolala ani obrana rychvaldského Baníku, který vítěz okresního přeboru rozstřílel 7:0.

Po vlažném začátku se favorit do soupeře pustil a vytěžil úvodní gól Skokana, na kterého vzápětí navázal Pilch. Prakticky neškodný útok domácích musel „podpořit“ stoper Socha, jehož teč vystrašila brankáře Hekeleho.

Jinak ale Záblatí drželo Rychvald na pohodlný odstup od vlastní branky, v poklidu mohlo kombinovat a vytvářet si další šance.

Ty se však ujaly až po přestávce, kdy už bránící hráči Baníku fyzicky ani rychlostně nestíhali a tak se rozjel naplno záblatský gólostroj. Ten se po dalších trefách nakonec zastavil na čísle sedm.

Slovan se tak dobře naladil na poslední zápas sezony, kterým bude derby proti Viktorii Bohumín a následné velké oslavy postupu do krajské soutěže I.B třídy.

více info ze zápasu
  • Rychvald (10)