Slovan vydřel tři body v Nýdku

27. 8. 2018

Na malém hřišti to byla proti urputnému protivníkovi pořádná šichta, ale dřina se vyplatila. Fotbalisté Slovanu Záblatí vyhráli v neděli odpoledne na hřišti nevyzpytatelného Sokolu Nýdek 3:1, a posunuli se v tabulce I.B třídy, skupiny C na páté místo.

I bez několika hráčů základní sestavy hosté nakročili k tříbodovému zisku už v úvodních dvaceti minutách, kdy se po brankách Pavla Sochy a Michala Šindlera ujali vedení 2:0. Obrana Slovanu zároveň držela ofenzivu soupeře na uzdě.

Ve druhé půli sice měli větší držení míče a územní převahu domácí, vyložené šance si vypracovalo Záblatí. Skokan, Bratovanov, Koláček i Pavel Socha však ve svých zakončeních selhali a dali možnost Nýdku zdramatizovat duel.

Deset minut před koncem snížil po standardní situaci Hojdysz. Víc ale Slovan nedovolil. Naopak. V 83. minutě defenziva Nýdku nedovoleně zabránila v postupu na bránu v pokutovém území Dušanu Sochovi a sám faulovaný nařízený pokutový kop s jistotou proměnil.

Slovan má tak na svém kontě šest bodů a vyhoupl se na páté místo tabulky. V dalším zápase hostí v sobotu 1. září Tošanovice.

Branky Záblatí: Pavel Socha, Michal Šindler, Dušan Socha.

Sestava Záblatí: Hekele – Kaspřák, Bratovanov, D. Socha, Svoboda – Hájek (67. Koláček), Janoš, P. Socha, Galusek (75. Mrázek) – Skokan (89. Mucek), Šindler (84. Sekera)

více info ze zápasu
  • Nydek (3)
  • Nydek (2)
  • Nydek (1)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!