Valná hromada rozhodla. Novým předsedou Dušan Socha

20. 3. 2019

V pondělí 18. března v restauraci Pod kaštanem proběhla Valná hromada fotbalového klubu Slovan Záblatí. Účastnilo se ho přes padesát členů, kteří rozhodli o následujícím.
Kromě zhodnocení uplynulého dvouletého období, hospodářských a sportovních výsledků na poli mládežnického i dospělého fotbalu, seznámení se s cíli do toho následujícího či schválení návrhu rozpočtu na léta 2019 a 2020 byl zvolen nový Výkonný výbor a to ve složení:

Dušan Socha, Jan Gříbek, Josef Ďurkáč, Pavel Víta, Miroslav Stach, Libor Štefanec a Jan Košč.

Zároveň byla zvolena Revizní komise ve složení:

Karel Macura, Miroslav Kraus a Karel Rokoš.

Co však bylo nejdůležitější, po 27 letech skončil ve funkci předsedy klubu Jan Gříbek, kterého nahradil stále aktivní hráč záblatského A-týmu Dušan Socha.
„Moc si této důvěry cením. Dnes už bývalý předseda, u něhož jsem však rád, že nadále zůstává ve Výkonném výboru, udělal pro klub mnoho práce a převážně jeho zásluhou je nyní tam, kde je. A to jak po finanční, tak také po sportovní stránce. Věřím, že se mi na jeho práci podaří navázat a spolu s dalšími členy klubu i vedení se budeme podílet dál na jeho růstu,“ uvedl Dušan Socha krátce po svém zvolení.

• valnahromada(6)
  • valnahromada(5)