Dobře rozehraný zápas zhatilo počasí

27. 8. 2019

Žádné góly a krásné akce, ale hromy, blesky, déšť a silný vítr. To viděli fotbaloví fanoušci v nedělním utkání 4. kola krajské soutěže I.B třídy, skupiny C, mezi Raškovicemi a Slovanem Záblatí. Právě počasí se nakonec stalo důvodem toho, že zápas byl na hřišti v Nošovicích ukončen už po půlhodině hry.

Hostům tak nebylo nic platné ani to, že se ve dvacáté minutě ujali gólem Sollicha vedení. Ve 30.minutě sudí poslali oba týmy při řádění přírody do šaten. Následné čekání nepřineslo v nejbližších desítkách minut žádné zlepšení, navíc terén se stal pod nánosy vody prakticky neregulérním. „Bylo to od rozhodčích rozumné rozhodnutí,“ uznal předseda Slovanu Dušan Socha, když mužstvo předčasně nastupovalo do autobusu na cestu zpět do Bohumína.

„Do utkání jsme nastoupili, bohužel počasí neporučíme a tentokrát bylo proti. O to víc nás mrzí, že zrovna v době, kdy jsme byli ve vedení. Musím ale přiznat, že tohle jsem nikdy nezažil. Každopádně je jisté, že hrát se bude náhradním termínu, o kterém se jedná, a utkání začne od první minuty za stavu nula nula,“ vysvětlil předseda klubu Dušan Socha.

O další body zabojuje tak Slovan v sobotu, kdy od 16.30 hodin přivítá na svém hřišti nováčka sedmé nejvyšší soutěže TJ Petřvald.