Preview: TJ Pražmo Raškovice vs. FK Slovan Záblatí

5. 9. 2020
Netradičně v neděli nás čeká první zatěžkávací zkouška. Září nabité zápasy s první čtyřkou otevře venkovní zápas s Raškovicemi, jenž se odehraje v Janovicích, neboť hřiště Raškovic je aktuálně stále v rekonstrukci. Náš nynější soupeř se pyšní velmi produktivním útokem. Dosud vstřelil v každém utkání minimálně pět gólů, z toho dvakrát venku a opřít se může momentálně nejlepšího střelce soutěže, jimž je sedmi gólový Pavel Tobiáš, který má na kontě osm startů ve druhé nejvyšší české fotbalové soutěži. Kádr soupeře vypadá jako velmi silný, my se ale popereme o další tři body, tento zápas může napovědět o budoucnosti obou celků. Je jisté, že jeden z nich zítra poprvé v sezoně ztratí body. My pojedeme do Janovic takřka v plném složení. Chybět budou jen Lukáš Pluta z osobních důvodů a pro zranění Ondřej Anastazovský. V týdnu se k týmu připojil David Kaspřák a také navrátilec Jakub Koláček. Nálada a rozpoložení mužstva značí, že jsme na prodloužení vítězné šňůry patřičně naladěni. Výkop je naplánován na 16:30, na zápas se opět vydáme autobusem, z hřiště vyjedeme ve 14:30. Počítáme s každým, kdo bude mít zítra chuť si udělat výlet do Janovic a podpořit nás! Dle předpovědi by nás měly čekat v průběhu zápasu přeháňky a teplota okolo 20°C.
Absence: Anastazovský, Pluta
Nejlepší střelci: Tobiáš (7) – Šindler (3)
5.kolo CANIS I.B třídy mužů sk. C
FK SLOVAN ZÁBLATÍ
5.místo, 9 bodů
celková bilance: 3-0-0
venku: 2-0-0
skóre: 5:1
skóre venku: 3:1
TJ Pražmo Raškovice
4.místo, 9 bodů
celková bilance: 3-0-0
doma: 1-0-0
skóre: 16:3
skóre doma: 5:2
Rozhodčí: Tomai Martin – Sklář Jiří, Tabášek Kamil.
POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS:
TJ Pražmo Raškovice 0:0 FK Slovan Záblatí
Rozhodčí: Rozhodčí: Janeček Jan, Bartoš Ivan, Žáček Marek
Diváci: 74
Tehdejší sestava: Hekele – Kaspřák (72.Hájek), D.Socha, Bratovanov, Špryňar – Janoš, Sollich, Šipula (64.Anastazovský), Černický (46.Skokan) – Šindler (55.Bijok), Pilch
Trenéři: Mucek a Pluta.
Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/697536221104045