Preview: FK Slovan Záblatí vs. TJ Řepiště

25. 9. 2020

Záblatský trávník čeká v sobotu náročná prověrka. Na Slovan dorazí aktuální lídr soutěže z Řepišť, který dosud nepoznal hořkost porážky. Dle papírových předpokladů nás čeká nejtěžší výběr soutěže, který má v kádru několik jmen, jenž si prošly profesionálními kluby. Hráči jako Daniel Tchuř, Pavel Rohel, Petr Cigánek, Petr Lisický, Miroslav Ceplák či Marek Kyselý mají větší či menší zkušenosti s profesionálním fotbalem – první a druhou ligou. Vyšší soutěže hrál také útočník Jan Stanovský a na výsledcích je to vidět. Řepiště ze šesti zápasů v soutěži všechny vyhrály a pyšní se skórem 37:7, v posledních dvou duelech rozmetly Mosty a Petřvald, tyto týmy musely zkousnout devítigólové porážky.


Samozřejmě jsme si síly protivníka vědomi, jména budí respekt, zároveň víme, že jejich jasným cílem je postup do I.A třídy, ale my také chceme hrát v horních patrech tabulky. A jelikož jsme naposledy smolně ztratili všechny body v derby ve Věřňovicích, je naším cílem je urvat doma, kde jsme snad dva roky neprohráli,“ připomněl předseda Slovanu Záblatí Dušan Socha.


Slovan o minulém víkendu poprvé padl ve Věřňovicích, když v závěru ztratil vedení 2:1. Ve středu po penaltovém rozstřelu postoupil do finále poháru a nabité září tak ukončí s protivníkem nejtěžším. Výkop je naplánován na 16:00 a dle předpovědi počasí nás čeká deštivá bitva. Po středeční absenci několika opor bychom ale měli být v sobotu takřka v plné palbě. Se zraněním se potýkají už jen Dušan Socha a Lukáš Pluta.

Absence: D.Socha, Pluta
Nejlepší střelci: Kyselý (8), Stanovský (7), – Šindler (5), Pilch (5)

8.kolo CANIS I.B třídy mužů sk. C
FK SLOVAN ZÁBLATÍ
3.místo, 15 bodů
celková bilance: 5-0-1
doma: 2-0-0
celkové skóre: 16:9
skóre doma: 6:1

TJ Řepiště
1.místo, 18 bodů
celková bilance: 6-0-0
venku: 3-0-0
celkové skóre: 37:7
skóre venku: 16:4

Rozhodčí: Priesol Daniel – Dudek Matěj, Nemec Jozef.
Trenéři: Mucek a Pluta.
Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/2782535438645007

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!