Preview: FK Staříč vs. FK Slovan Záblatí

2. 10. 2020
Fotbalisté Slovanu Záblatí zítřejším zápasem vstoupí do druhé poloviny podzimní části Canis I.B třídy Sk.C. Poprvé od postupu do této soutěže se střetneme se Staříčem na jeho půdě.


Náš soupeř okupuje desátou příčku se sedmi body a doma se mu příliš nedaří. Na svém hřišti Staříč uhrál jediný bod ze čtyř zápasů a doufejme, že v tomto trendu bude pokračovat. Neznamená to ale, že jedeme pro jisté tři body. Domácí se mohou opřít o svého tradičního kanonýra Lukáše Kaulince, který posbíral už devět zásahů a vévodí tabulce střelců. S nadsázkou se dá říci, že pokud Kaulinec nevstřelí gól, pak Staříč nemůže pomýšlet na úspěch, celkově jich totiž tento tým vstřelil patnáct. Co se týče obrany, tam mají ve Staříči docela problém, průměr přes tři obdržené branky na zápas není číslo, kterým by se dalo pyšnit. Naposledy si svěřenci Martina Blahuty přivezli tři body z Mostů, jak na tom doopravdy jsou se ukáže zítra.


Slovan odehrál poslední mistrovské utkání soutěže ve Věřňovicích, od té doby uběhlo 13 dní, mezitím ale stihl odehrát, nakonec vítězné, pohárové semifinále v Žukově. Minulý týden jsme díky nepřízni počasí vynechali duel s Řepišti, kterým se postavíme pravděpodobně ve středu 28.října. Je potřeba se vrátit zpět na vítěznou vlnu, k čemuž by mohl pomoci návrat zraněných hráčů do sestavy. Tento týden už se do tréninků zapojili takřka všichni hráči, včetně Dušana Sochy, jehož start je ale stále nejistý. Ze zranění se stále nedostal Lukáš Pluta. Dle předpovědi počasí má být zítra v době zápasu fantastických 22°C a jasná obloha, takže pro fotbal naprosto ideální podmínky. Proto neváhejte a i vzhledem k chystajícím se opatřením a zákazu návštěv sportovních zápasů, které budou platit od pondělí, nás pojeďte podpořit a užít si jeden z posledních výjezdů roku. Odjezd autobusu z hřiště Slovanu je naplánován na 13:00!

Absence: Lukáš Pluta, D.Socha?
Nejlepší střelci: Kaulinec (9), Musálek (2) – Šindler (5), Pilch (5)

9.kolo CANIS I.B třídy mužů sk. C
FK SLOVAN ZÁBLATÍ
3.místo, 15 bodů
celková bilance: 5-0-1
venku: 3-0-1
celkové skóre: 16:9
skóre venku: 10:8

FK Staříč
10.místo, 7 bodů
celková bilance: 2-1-4
doma: 0-1-3
celkové skóre: 15:23
skóre doma: 7:14

Rozhodčí: Tomšík Zbyněk – Hykl Dominik, Bernát Marek.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS: (14.9.2019)
FK Slovan Záblatí 4:3 (2:2) FK Staříč
Góly: 10.D.Socha, 38.Sollich, 47. a 83. Pilch
Rozhodčí: Revaj Jakub, Lobodinský Jakub, Banot Vojtěch
Diváci: 80

T
ehdejší sestava: Hekele – Špryňar, D.Socha, Bratovanov, Kaspřák – Hájek, P.Socha, Sollich, Skokan – Šindler, Pilch
Trenéři: Mucek a Pluta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!