Preview: FK Slovan Záblatí vs. TJ Lokomotiva Petrovice “B”

9. 10. 2020
V sobotu 10.10. nás čeká poslední zápas před minimálně dvoutýdenní pauzou způsobenou vyhlášením nouzového stavu díky neutuchající situaci ohledně Covidu-19. V 15:00 přivítáme souseda v tabulce TJ Lokomotivu Petrovice “B”. Vzhledem k tomu, že zápasu nebude moct přihlížet osobně žádný divák, rozhodli jsme se pro vás zprostředkovat zápas formou streamu na YouTube kanálu, proto zítra sledujte naše sociální sítě, kde najdete odkaz ke sledování utkání.


Nyní k soupeři. Béčko Lokomotivy Petrovic se nachází hned za námi, aktuálně okupuje pátou příčku s pětibodovým odstupem na Slovan. Lokomotiva nasbírala v posledních třech zápasech plný počet bodů, přičemž ani jednou neinkasovala. Domácí mužstvo tak nečeká nic lehkého a dobře nalazený soupeř rozhodně nebude snadným soustem, jak by se ještě před pár týdny mohlo zdát. V zápasech Petrovic nepadá tolik gólů jako v ostatních zápasech naši soutěže, o čemž jasně hovoří neutrální skóre 14:14. Poslední vzájemný zápas skončil výsledkem 1:0 pro náš tým, takže dle statistik zítra gólové hody příliš očekávat nelze.
Slovan naposledy porazil Staříč 1:3 a vrátil se zpět na vlnu vítězství, kterou by chtěl prodloužit i o tomto víkendu předtím, než začne dvoutýdenní pauza. Kromě Lukáše Pluty jsou všichni hráči připravení hrát, což je obrovská škoda vzhledem k vynucené přestávce..  Slovan čeká teprve třetí domácí utkání, o to mrzutější je, že bude bez diváků. Zítra má být navíc fotbalové počasí, v době zápasu by mělo být okolo 17°C bez deštivých srážek.

Absence: Lukáš Pluta
Nejlepší střelci: Sikora (5), Ristovský (3) – Šindler (6), Pilch (5)

10.kolo CANIS I.B třídy mužů sk. C
FK SLOVAN ZÁBLATÍ
4.místo, 18 bodů
celková bilance: 6-0-1
doma: 2-0-0
celkové skóre: 19:10
skóre doma: 6:1

TJ Lokomotiva Petrovice “B”
5.místo, 13 bodů
celková bilance: 4-1-3
venku: 2-1-1
celkové skóre: 14:14
skóre doma: 6:5

Rozhodčí: Wawrzyk Jiří – Ganaj Martin, Šeruda Dominik.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS: (19.10.2019)
FK Slovan Záblatí 1:0 (1:0) TJ Lokomotiva Petrovice “B”
Góly: 2. Pilch
Rozhodčí: Čecháček Petr, Nemec Jozef, Razima Josef
Diváci: 40

T
ehdejší sestava: Hekele – Pluta, Špryňar, Bratovanov, Kaspřák – Hájek, D.Socha, Šipula, Skokan – Bijok, Pilch
Trenéři: Mucek a Pluta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!