V Darkovicích rozhodl první poločas. Slovan vyhrál podruhé v řadě

15. 10. 2021

Stačilo dvacet minut a do značné míry bylo jasno. Fotbalisté Slovanu Záblatí zvládli utkání 11. kola krajské soutěže I.B třídy, skupiny B, v Darkovicích, kde po solidním výkonu vyhráli svěřenci trenérů Daniela Mucka a Lukáše Pluty 3:0.

V cestě za druhou nulou v ročníku pomohl Slovanu i návrat hrajícího předsedy Dušana Sochy, defenziva hostů soupeři v první půli kromě jedné střely, s níž si poradil brankář Hekele, nedovolil. Naopak daleko více se dělo před domácí brankou.

Od úvodních minut byl Slovan herně lepší, měl několik náznaků šancí, až se ve 13. minutě prosadil – byť i s trochou štěstí – Skokan. Netrvalo pak dlouho a další rychlou akci zakončil gólem i Pilch. Celkově nemuselo v první půli zůstat jen u dvou branek.

Po přestávce se probudila ofenziva Darkovic, měli několik možností, ovšem bez úspěchu. Naopak v 51. minutě skóroval na opačné straně znovu Skokan.

Slovan pak už pohodlný náskok udržel a vyhrál podruhé v řadě. V tabulce mu patří třetí místo, o devět bodů za vedoucími Strahovicemi a skóre za druhým Krásným Polem. V příštím utkání čekají Záblatí v sobotu 16. října od 14.30 hodin doma Klimkovice.

FK Darkovice – FK Slovan Záblatí 0:3 (0:2)

Branky: 13. a 51. Skokan, 20. Pilch.
Rozhodčí: Havlík – Juřička, Thiemel.
ŽK: P. Vyletětek – D. Socha, Hájek.
Diváci: 60.

Sestava Slovanu: Hekele – Janoš, D. Socha, Bratovanov, Orihel – Bijok (59. Hájek), Walecki, P. Socha, Galusek (55. Kempný) – Pilch (68. Sollich), Skokan. Trenéři: Mucek a Pluta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!