Preview: FK Slovan Záblatí vs. SK Slavie Třebovice

25. 8. 2023

Konečně sobotní duel, jak jsme zvyklí! Slovan zítra přivítá soupeře z Třebovic. Bude to už čtvrtý zápas ve čtrnácti dnech, který naše hráče čeká. Předpověď počasí opět hlásí vysoké letní teploty, nic lehkého nás nečeká, proto budeme znovu potřebovat vaši podporu, tak neváhejte a dorazte!

O soupeři: 
Slavie začala sezonu domácí porážkou 1:2 se Slavojem Rychvald. Na tři body ale dlouho nečekala, o minulém víkendu vyloupila Šilheřovice (5:3). Oba zápasy spojuje brzký gól Třebovic. Rychvald zaskočily v deváté, Šilheřovice dokonce už ve čtvrté minutě. Na začátek utkání si tak musí dát Slovan pozor. V loňské sezoně jsme Třebovice porazili venku 4:1 a doma pak 4:0. Poslední vzájemný zápas jsme sehráli přesně před třemi měsíci. Dokážeme na tyto výsledky navázat?

O nás:
Tři ostré zápasy, vždy dva vstřelené góly. V koncovce to Slovanu hapruje, zejména navrátilec Pilch pálí jednu šanci za druhou. Na druhou stranu ani jedna porážka, důležitý postup v poháru, nespokojenost v týmu rozhodně nepanuje. Ztráty zkrátka během sezony přichází. Slovan teď čekají dva domácí zápasy za sebou, byť ten druhý až za dva týdny, o příštím víkendu bude mít totiž pauzu. Rozhodně by je chtěl proměnit v šest bodů.

Rozhodčí: Barčík Antonín – Yeghiazaryan Vachik, Boháč Petra
Hřiště: Slovan

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS:
FK Slovan Záblatí 4:0 (2:0) SK Slavie Třebovice
STŘELCI: 20. Šindler, 30. a 51. D.Socha, 73. Galusek
Tehdejší základní sestava: Kollar – Janoš, Anastazovský, Kempný, Galusek – Bijok, Walecki, Dendis, Skokan – Šindler, D.Socha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!