Obrana – Sekera, Socha D., Bratovanov, Pluta.

Střelci: 2 x Lucas Walecki, Michal Šindler, Martin Mrázek.

Střídání: Sekera (70. Mrázek), Janoš (61. Svoboda),  Pilch (65. Galusek), Sollich (77. Pabiš).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Informace o zápase

Vítězná šňůra pokračuje. Fotbalisté Slovanu Záblatí nezakopli ani ve třetím utkání jara, když v utkání 18. kola okresního přebor porazili třetí celek tabulky Lokomotiv Louky 4:1.

O svém vítězství domácí rozhodli prakticky v prvním poločase. Ve 14. minutě sice po střele Lukosze prohrávali, hned vzápětí ale hosté faulovali v pokutovém území Šindlera a Walecki z penalty vyrovnal. Hned za osm minut vyrobily Louky velkou hrubku v rozehrávce a Šindler postupoval sám na brankáře, kterého prostřelil.

Silnou čtvrthodinku pak zakončil další faul Lokomotivy v šestnáctce, tentokrát na Bratovanova, který potrestal opět Walecki. Favorit navíc neproměnil několik dalších slibných příležitostí, které rovněž mohly mít gólové vyústění.

Ve druhé půli už toho oba týmy tolik nepředvedly. Do nadějných šancí se dostal Socha, jeho voleje však buď branku minuly, nebo skončily na břevně.

Jediným střelcem se nakonec po obrátce stal Mrázek, když skóroval po standardní situaci a uzavřel tak skóre na konečných 4:1.

Slovan tak i nadále vede tabulku o dva body před Horními Bludovicemi, které doma porazily Baník Rychvald. A právě s druhým týmem soutěže se utká mužstvo vedené Danielem Muckem a Lukášem Plutou v sobotu na svém hřišti od 16 hodin.