FK Tošanovice 0 - 4 FK Slovan Záblatí

Soupiska

Základní sestava:

Brankář – Hekele.

Obrana – Koláček, Špryňar, Bratovanov, Galusek.

Záloha – Skokan, Socha D., Sollich, Janoš.

Útok – Šindler, Pilch

Střelci: 16. a 52. Pilch, 57. Šindler, 75. Sollich.

Žluté karty: Kelecsény – Sollich.

Střídání: Koláček (60. Pluta), Janoš (70. Pabiš), D. Socha (68. P. Socha),  Šindler (80. Mucek).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Diváci: 55.

Informace o zápase

Na skvělý a možná nečekaný výsledek dosáhli fotbalisté Slovanu Záblatí. Nováček krajské soutěže I. B třídy, skupiny C vyhrál v utkání 18. kola na hřišti třetích Tošanovic 4:0, když se dvěma góly blýskl Pilch, na něhož pak navázali Šindler se Sollichem.

Soupeř, který jako jediný dokázal v dosavadním průběhu sezony Slovan zdolat na jeho hřišti, vykazoval charakteristiku silného protivníka. Vždyť posuďte. Na svém hřišti bilance šesti výher, jen jedné porážky a k tomu i jedna remíza. Se 48 góly druhý nejproduktivnější celek soutěže (29 doma).

Na hřišti to ale vypadalo jinak. Mátožný a pasivní výkon Chechči v kombinaci s pohyblivými hráči hostí, kteří po dvou remízách potřebovali zase zabrat, měl jednoduché vyvrcholení. Množící se šance před brankou Tošanovic, z nichž v prvním poločase vzešel jeden gól z kopačky Pilcha.

Stejný hráči přidal další trefu po pauze a zanedlouho náskok Slovanu navýšili Šindler a Sollich. Navíc ve ztracenu skončilo další množství gólových příležitostí. Naproti tomu domácí obranu bohumínského mužstva příliš nezaměstnali a svěřenci Daniela Mucka a Lukáše Pluty se tak mohli radovat z jasného vítězství.

V dalším utkání přivítá Slovan na svém hřišti v sobotu 20. dubna od 16 hodin Hnojník.

TJ Tošanovice – FK Slovan Záblatí 0:4 (0:1)

• Tosanovice 2019 (10)
  • Tosanovice 2019 (9)