Obrana – Špryňar, Sollich, Socha D., Svoboda.

Střelci: Josef Skokan, Michal Šindler.

Střídání: Galusek (72. Bandy),  Skokan (63. Janoš), Špryňar (70. Koláček), Pilch (79. Hájek).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Informace o zápase

Zpět na vítězné vlně jsou fotbalisté Slovanu Záblatí. Nováček I.B třídy po třech porážkách v řadě zabral a na svém hřišti zdolal v duelu 7. kola (šestého hraného) zásluhou branek Jozefa Skokana a Michala Šindlera béčko Lokomotivy Petrovice 2:1.

Domácí, kteří poprvé nastoupili v nových černých dresech, se ujali vedení po hodině hry, kdy Skokan zužitkoval pas za obranu i špatné vyběhnutí gólmana. Hosté měli také své příležitosti, ale defenziva Slovanu fungovala na jedničku.

Po druhé brance Šindlera deset minut před koncem se zdálo, že Slovan bude mít v závěru klid, jenže snížit se podařilo Zetkovi, který tak zdramatizoval poslední minuty.

Dalším nájezdům útoku Lokomotivy však Záblatí odolalo. Svěřenci Daniela Mucka a Lukáše Pluty tak dali zapomenout na středeční pohárový kolaps na Fučíku Orlová, kde po prohře 1:2 vypadli, připsali si třetí výhru v sezoně a vyhoupli se na šesté místo tabulky.

V dalším utkání hraje Záblatí v sobotu 22. září od 16 hodin na hřišti v Horní Suché.