Obrana – Koláček, Socha D., Kaspřák, Sekera.

Střelci: 2 x Josef Skokan,  Daniel Bratovanov, Michal Šindler, Lucas Walecki.

Střídání: Koláček (46. Svoboda),  Hájek (56. Pabiš), Sekera (64. Socha P.), Skokan (69. Janoš) Pilch (70. Bratovanov).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Informace o zápase

Vítěznou sérii nezastavila ani postupová jistota, ani Slovan Havířov. Fotbalisté Záblatí porazili v sobotu desátý celek okresního přeboru 5:3, když vítěznou trefu zaznamenal čtyři minuty před koncem střídající stoper Daniel Bratovanov, a vyhráli tak i devátý jarní zápas.

Průběh duelu byl přitom překvapivě vyrovnaný. Hosty sice poslal po skvěle akci a přihrávce Šindlera Walecki, ovšem Havířov rychle skóre otočil. Nejprve obrana Záblatí nespacifikovala Kramára a vzápětí se z přímého kopu prosadil Horniak.

Pak ale dvakrát zaúřadoval Skokan, když góly hlavou opět naklonil misku vah na stranu bohumínského celku. Dlouho však výběr trenérů Mucka a Pluty napřed nezůstal, ještě do pauzy vyrovnal Režňák.

Druhý poločas už zdaleka tolik napínavých momentů nepřinesl, Záblatí zahodila pár slibných příležitostí, především ta z kopačky Šindlera volala po gólu, a vše směřovalo k remíze. Tu ale v 86. minutě odvrátil obvyklý kapitán Bratovanov, který přišel ze střídačky a nakonec rozhodl. Tři body pak pečetil Šindler.