Obrana – Pluta, Špryňar, Bratovanov, Koláček.

Žluté karty: Chmelař, Pulicar – Sollich.

Střídání: Pluta (71. Pabiš),  Skokan (66. P. Socha),  Pilch (82. Mrázek).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Diváci: 80.

Informace o zápase

Mohly být všechny tři, ale nemusel být také žádný. S tímto vědomím se vraceli ze hřiště Interu Petrovice fotbalisté Slovanu Záblatí, kteří zde remizovali v duelu 16. kola krajské soutěže I.B třídy skupiny B 2:2. Jejich jediným střelcem byl Michal Šindler.

Bohumínský celek začal lépe a v úvodních dvaceti minutách si vypracoval řadu standardních situací, ze kterých však nic vytěžit neodkázal. Místo toho vzápětí zaútočil Inter a po přesně střele Czyže vedl.

Pak se střídaly možnosti na obou stranách, hra se přelévala, ale Slovan stačil do poločasu stav otočit. Dvakrát utekl Šindler a pokaždé skóroval.

Mnozí měli zato, že po přestávce převezme favorizovaný Slovan taktovku a přidá i další branky, ale opak byl pravdou. Šance si tvořili převážně domácí, kteří byli herně lepší, ale naráželi na obranu záblatského mužstva. To si zároveň zásluhou nebezpečného Šindlera vytvořilo i nějaké příležitosti, ale bez gólového úspěchu.

Ten zaznamenali naopak domácí. Sedm minut před koncem se se štěstím trefil a vyrovnal Klaban, vzápětí navíc mohl Inter dosáhnout na vítěznou branku, ale jeden z domácích v nadějné pozici přestřelil.

Poslední rána ale zbyla na Záblatí. Po přímém kopu Sollicha si na centr naskočil Mrázek, ale těsně minul. Oba celky se tak rozešly s remízou 2:2.

Inter Petrovice – Slovan Záblatí 2:2 (1:2)

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!