Obrana – Kaspřák, Sollich, Bratovanov, Svoboda.

Střelci: Jakub Koláček, Rostislav Bandi.

Střídání: Hájek (50. Bandy),Kaspřák (60. Koláček), Galusek (60. Sekera), Janoš (75. Pabiš).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Informace o zápase

Podruhé za sebou bez bodu vyšli fotbalisté Slovanu Záblatí. Bohumínský celek, který se musel obejít bez distancovaných Dušana Sochy a Miroslava Špryňara, prohrál v duelu 6. kola (pátého hraného) I.B třídy, skupiny C, v Hnojníku 2:4, a zaznamenal tak třetí porážku v sezoně.

Hlavními hvězdami utkání se stali domácí Lukáš Brzuchanski, autor hattricku, a pak také Karel Maceček. Osmatřicetiletý útočník sice nepotvrdil povést kanonýra, když v několika vyložených šancích selhal, napravil to ale hned třemi gólovými nahrávkami.

Zejména díky němu, ale také nedůsledné obraně Slovanu, se Hnojník po poločase ujal vedení, když Maceček nahrál Brzuchanskému na první i druhý gól. Sám pak mohl přidat další, ale v jedné solidní šanci byl nepřesný, a krátce před pauzou neproměnil pokutový kop.

Po obrátce pak proti bývalému hráči Olomouce, Třince, Frýdku-Místku či Petřkovic dvakrát dobře zakročil brankář Goj a Slovan toho využil k vyrovnání. Nejprve skóroval po přihrávce Šindlera Koláček, zanedlouho pak srovnal krok Bandy.

Vzápětí mohl jít Slovan dokonce do vedení, ale Šindler ve vyložené šanci brankáře Kluse neprostřelil. A tak přišel trest. V 78. minutě dokončil hattrick Brzuchanski a jen o tři minuty později pohřbil naděje Záblatí na body Mach.