TJ Vendryně 3 - 2 FK Slovan Záblatí

Soupiska

Základní sestava:

Brankář – Hekele.

Obrana – Mrázek, Socha D., Bratovanov, Pluta.

Záloha – Skokan, Sollich, Socha P., Janoš.

Útok – Šindler, Pilch

Střelci: 14. Pilch, 45. Hulboj, 83. Lasota – 24. Sollich, 90. D. Socha.

Žluté karty: Polák – Šindler.

Střídání: Galusek (55. Mrázek), Socha (63. Koláček), Skokan (78. Pabiš), Janoš (83. Hájek).

Trenér: Daniel Mucek, Lukáš Pluta.

Diváci: 80.

Informace o zápase

Série deseti utkání bez porážky je pryč. Prvního přemožitele v soutěžním zápase od poloviny října našel záblatský Slovan ve Vendryni. Nováček krajské soutěže I.B třídy, skupiny C, prohrál v duelu 22. kola na hřišti jedenáctého celku tabulky 2:3.

Hosté mohli žehrat především na špatnou produktivitu, a také lacino obdržené branky. Zejména v prvním poločase si vytvořili množství šancí, ze kterých však překonal domácího brankáře pouze hlavou Sollich, ke kterému se v úplném závěru střetnutí přidal Dušan Socha.

Naproti tomu hráči Vendryně vytěžili z minima maximum, když prolomili chybující defenzivu Slovanu, která jim darovala hned tři branky.

Záblatí tak při zaváhání Věřňovic odmítlo jít do čela soutěže, i nadále je o dva body na druhém místě, a o jeho možnostech pro závěr sezony napoví už další kolo, jelikož právě na půdu rivala Slovan zamíří. Utkání ve Věřňovicích začíná v neděli v 17 hodin.

TJ Vendryně – FK Slovan Záblatí 3:2 (2:1)

• Vendryne (11)
  • Vendryne (10)