Špatná produktivita a vyloučení potopila Slovan

6. 9. 2018

Prohráli zápas, který měli jednoznačně vyhrát. Fotbalisté Slovanu Záblatí podlehli v duelu 5. kola (čtvrté hrané) na vlastním hřišti s Tošanovicemi 0:2.

Hosté se štěstím ujali vedení hned ve třetí minutě po gólu Dobiáše. Pak ale začal koncert zahozených šancí Záblatí. Obranu a brankáře hostí nepropálil Dušan Socha, Michal Šindler nebo Daniel Bratovanov.

Vše pokračovalo i po přestávce, kdy však plány nabuzeného domácího týmu výrazně narušily dvě červené karty pro Miroslava Špryňara a Dušana Sochu. Přesto si Slovan vypracoval ještě tři tutovky, ale ten den mu dáno nebylo.

V závěru navíc přidal druhou trefu Tošanovic Šimeček a Slovan tak poprvé od souboje s MFK Havířov B na jaře 2017 prohrál doma.

O nápravu se Záblatí pokusí v sobotu, kdy od 16.30 hodin hraje v Hnojníku.

Branky Záblatí: –

Sestava Záblatí: Hekele – Kaspřák, Bratovanov, D. Socha, Svoboda – Hájek (69. Mrázek), P. Socha, Koláček (63. Sekera) – Sollich (72. Pabiš), Šindler.

Trenéři: Mucek a Pluta.

více info ze zápasu