Na úvod přípravy vítězství. Slovan vyhrál v Bohuslavicích

20. 7. 2020

Vydařený vstup do letního přípravného období před novou sezonou zaznamenali fotbalisté Slovanu Záblatí. Druhý celek posledních dvou ročníků krajské soutěže I.B třídy, skupiny C, v úvodním utkání vyhrál na hřišti Bohuslavic 4:2.

Mužstvo trenérů Daniela Mucka a Lukáše Pluty bylo i bez několika hráčů (D. Socha, Bijok, Kaspřák, Anastazovský, Látal, Šipula) od začátku střetnutí aktivnější a vypracovávalo si gólové šance. První zahodil Sollich, pak ale stejný hráč nacentroval před domácí branku a hlavou se nemýlil Pilch. Bohuslavice občas zahrozily, ale vyloženou možnost si dlouho nemohly vytvořit.

Naproti tomu udeřilo na opačné straně. Nejprve se se štěstím a pomocí odrazu prosadil Šindler, pak parádní hlavičkou navýšil skóre už na 3:0 pro Slovan Hájek. Domácí měli v první půli dvě možnosti, z nichž jednou mířili těsně mimo, podruhé se však už prosadili a snížili.

Brzy po obrátce byl však stav opět o tři branky, když se krásnou střelou trefil Pustka. Ve zbytku utkání se Slovan dostal do dalších šancí, několikrát šli jeho hráči sami na brankáře, ale další zásah do černého už nepřidali. Naopak z ojedinělé možnosti, po standardní situaci, skórovaly Bohuslavice.

Slovan tak první duel přípravy zvládl, ve druhém se utká v sobotu 25. července od 17 hodin na vlastním hřišti s účastníkem okresního přeboru na Třinecku Milíkovem.

SK Bohuslavice – FK Slovan Záblatí 2:4 (1:3)

Branky Slovanu: Pilch, Šindler, Hájek, Pustka.
Sestava Slovanu: Hekele – Pluta, Špryňar, Bratovanov, Galusek – Hájek, P. Socha, Sollich, Skokan – Pilch, Šindler.
Střídali: Mirga – Tomáš, Pustka, Šedivý, Janoš.

Trenéři: Mucek a Pluta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!