Tři body mistrů trefil hlavou Bratovanov

6. 6. 2018

Vítěznou sérii nezastavila ani postupová jistota, ani Slovan Havířov. Fotbalisté Záblatí porazili v sobotu desátý celek okresního přeboru 5:3, když vítěznou trefu zaznamenal čtyři minuty před koncem střídající stoper Daniel Bratovanov, a vyhráli tak i devátý jarní zápas.
Průběh duelu byl přitom překvapivě vyrovnaný. Hosty sice poslal po skvěle akci a přihrávce Šindlera Walecki, ovšem Havířov rychle skóre otočil. Nejprve obrana Záblatí nespacifikovala Kramára a vzápětí se z přímého kopu prosadil Horniak.
Pak ale dvakrát zaúřadoval Skokan, když góly hlavou opět naklonil misku vah na stranu bohumínského celku. Dlouho však výběr trenérů Mucka a Pluty napřed nezůstal, ještě do pauzy vyrovnal Režňák.
Druhý poločas už zdaleka tolik napínavých momentů nepřinesl, Záblatí zahodilo pár slibných příležitostí, především ta z kopačky Šindlera volala po gólu, a vše směřovalo k remíze. Tu ale v 86. minutě odvrátil obvyklý kapitán Bratovanov, který přišel ze střídačky a nakonec rozhodl. Tři body pak pečetil Šindler.

více info ze zápasu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FK Slovan Záblatí děkuje všem sponzorům a fanouškům za podporu. DĚKUJEME!!!